kleine congresbanner
logo ibestuurcongres.nl

zoeken binnen de website

Tweede ronde break out-sessies

  • 14:45 - 15:30
Meedoen is winnen! (sessie vervalt!!)
14.45 - 15.30
Athene C
Anneke van Zanen, Lea Bouwmeester, Yvonne van der Brugge-Wolring, Larissa Zegveld, Emine Özyenici (moderator)
NL DIGIbeter, een 'rolling agenda'
14.45 - 15.30
Bovenzaal 1
Nathan Ducastel, Nicole Zwart, Bas den Hollander
Trends in veiligheid
14.45 - 15.30
Bovenzaal 2
Eric Hoorweg, Rogier van Wanroij, Niels Hosman
Geven en nemen in ICT-opdrachten
14.45 - 15.30
Multihal 1
Wouter Bronsgeest, Wilco Riemersma, Dirk van Roode (moderator)
Security, mens als zwakste schakel
14.45 - 15.30
Multihal 2
Sylvia Cammeraat
Naar een Smart Society met de quadruple helix
14.45 - 15.30
Multihal-Workshop
Wim Willems, Henk-Jan Vink, Chris van der Veen, Jeanete Krol
Gemeenten en hun leveranciers: Een nieuw samenspel
14.45 - 15.30
Plein 1
Raymond Alexander, Martijn Groenewegen, Wouter Brokx, Maarten Hillenaar, Martijn Groenewegen, Tom van Sante, Patrick Spigt, Tjerk Venrooy, Larissa Zegveld, Bas Linders (moderator)
Over technologie, ethiek en de stad
14.45 - 15.30
Plein 2
Ger Baron, Daniël Tijink
Regie op gegevensuitwisseling in de zorg
14.45 - 15.30
Plein 3
Rianne Blacquière
Digitale Transformatie, radicaal en hals over kop
14.45 - 15.30
Plein 4
Jan van Ginkel
Het inrichten en inzetten van een Datalab
14.45 - 15.30
Plein 5
Kasper de Rooy (inleider)
Rondetafel Dataiku
Innoveren door co-creatie
14.45 - 15.30
Plein 6
Yvon Perquin, Jeroen Geerdink
Rondetafel Pegasystems
Kunstmatig? Tastbaar en toepasbaar!
14.45 - 15.30
Plein 7
Rondetafel IBM
Hoe wordt digitaal weer mensentaal?
14.45 - 15.30
Plein 8
Michiel Aalpoel
Rondetafel Oracle
Duurzame IT. Onderzoek en praktijk van (problematische) legacy
14.45 - 15.30
Skybox
Daisy Geurts, Egbert Prins
De expeditie van bestuurders door de wasstraat
14.45 - 15.30
Sydney IP
Jeske Gunterman, Hugo Aalders, Hans Blokpoel, Dorus Klomberg
Hoe ziet de wereld van vernieuwing eruit?
14.45 - 15.30
Sydneyzaal
Rob van Gijzel